Najlepszy dystrybutor roku 2020

kw. 16, 2021 | Artykuły

Koniecznie musimy się Wam pochwalić! Otrzymaliśmy statuetkę najlepszego dystrybutora roku 2020. 

W ramach pierwszej edycji konkursu zorganizowanego przez Cherub Technology Co. pod znakiem towarowym NUX, zostaliśmy wytypowani do kategorii: Najlepszy Dystrybutor. Producent postanowił docenić i nagrodzić swoich najlepszych partnerów biznesowym którzy pomimo ciężkiego 2020 roku, spisali się w swoich działaniach na medal.

Spośród ponad 30 kandydatów z całego świata, znaleźliśmy się w najlepszej dziesiątce. Podejmowane działania marketingowe, wzrost sprzedaży, a także zaufanie którym darzy nas producent spowodowały, że zostaliśmy docenieni w swojej pracy. W ramach podziękowania otrzymaliśmy statuetkę widoczną na załączonym zdjęciu. 

Jesteśmy wdzięczni Cherub Technology Co. za wyróżnienie i docenienie zaangażowania naszej firmy. Swoimi kolejnymi działaniami będziemy udowadniać, że swoją ciężką pracą, zasługujemy na posiadanie tej nagrody. 

Oczywiście w ramach naszych działań, już niedługo na polskim rynku pojawią się kolejne nowości producenta!  Latem 2021 szukajcie nas w swoich sklepach muzycznych!